Головна / новини / змагання / ЮКС Дормаген 2022: Тимур Терзі – найкращий серед українських шаблістів на турнірі у Німеччині

335 учасників з 43 країн зібрав юніорський Кубок світу з фехтування на шаблях «46 Preis der Chemiestadt Dormagen», який проходив 17-18 грудня у Німеччині. 14 спортсменів представили на цьому турнірі Україну.  В особистих змаганнях найкращий для України результат показав Тимур Терзі, який посів 33-тє місце.

18-річний одесит виграв усі шість боїв в групі й стартував в олімпійці під номером 11. Там спортсмен переміг британця Фолаємі Акіньосоє (15:8), але у поєдинку за вхід у Топ-32 поступився Мухаммеду Фуркану Календеру з Туреччини (10:15), який перед тим вибив з боротьби іншого українця Дмитра Колобаєва (7:15).

Серед українських шаблісток найвище у підсумковому протоколі розташувалася Софія Головкіна, яка посіла 68-ме місце. У командній першості четвірка наших дівчат у складі Софії Полонки, Ольги Ківало,  Валерії Моренець-Кубанської та Головкіної, поступившись в 1/8 п’ятому номеру посіву Італії (28:45), далі зазнала поразки з мінімальною різницею від Іспанії (44:45), програла Польщі (27:45), після чого у зустрічі за 15-те місце взяла гору над Казахстаном (45:30).

Командна хлопців В’ячеслав Дзюба, Станіслав Закутній, Тимур Терзі та Дмитро Колобаєв, програвши в 1/16 суперникам зі США на чолі з бронзовим призером особистого заліку Уільямом Моріллом (36:45), посіла 22-е місце.

Шабля, юніори (особиcті)Шабля, юніорки (особисті)