Головна / новини / змагання / ЧУ U-23 Львів 2022: Командне золото виборюють київські рапіристи
ЧУ U-23 Львів 2022: Командне золото виборюють київські рапіристи

Cьогодні, 17 листопада у навчально-спортивному комплексі Львівського державного університету імені Івана Боберського були визначені найсильніші команди чемпіонату України з фехтування на рапірах U-23. Перемогу за підсумками змагань святкували представники столиці Олег Кокоровець та Богдан Лісовий, які напередодні розділили третю сходинку п’єдесталу в особистій першості, а також Богдан Пнівчук та Олексій Прокопов.

На шляху до золота київські рапіристи у півфіналі змусили скласти зброю Львів-1 на чолі з новоспеченим чемпіоном України U-23 Даниїлом Гойдою (45:31), а у головному поєдинку дня здолали Миколаїв-1 (45:40), кольори якого захищали й відтак стали срібними призерами Максим Коржовой, Владислав Скалій, Артем Струшляк, Даніїл Ткач.

На третю сходинку п’єдесталу зійшли представники команди Миколаїв-2 Єлізар Дирда, Микита Асташов, Михайло Гурін, Микита Малинський, які поступившись своїм землякам у півфіналі (36:45), у поєдинку за бронзу виявилися сильнішими за господарів доріжки (45:40).