Головна / новини / змагання / FIE Сателіт Амстелвен 2022: Андрій Погребняк зупиняється в одному уколі від вісімки

Сьогодні, 15 жовтня, у голландському місті Амстелвен рапіристи розіграли медалі турніру-сателіту FIE. Найвище серед п’яти представників України у підсумковому протоколі розташувався Андрій Погребняк, який посів 11-те місце.

Досвідчений киянин завдяки 11-й позиції за підсумками групового етапу, де він виграв п’ять з шести боїв, пропустив перший раунд олімпійки та розпочав боротьбу з перемоги в 1/32 над Борна Шполяром з Хорватії (15:13). В 1/16 наш спортсмен взяв гору над бронзовим медалістом Кубків світу та Гран-прі Лоренцо Ніста з Італії (15:10), проте у поєдинку за вхід у вісімку одним уколом поступився німцю Александру Калю (14:15), який у підсумку виборов бронзу Амстелвена.