Головна / новини / змагання / КС 2022 Хайденхайм: Ян Сич поступаються олімпійському чемпіону одним уколом і зупиняється в 1/16

Понад 250 учасників з 45 країн зібрав цього вікенду Кубок світу з фехтування на шпагах серед чоловіків у німецькому Хайденхаймі. Найкращий результат для України в особистій першості, медалі в якій були розіграні сьогодні, 13 травня, показав Ян Сич, який посів 28-ме місце.

13 травня 2022 року. Хайденхайм: Яннік Борель vs Ян СичФото #BizziTeam/ FIE

25-річний представник Києва єдиний з українських шпажистів  у Хайденхаймі зумів подолати попередній етап і приєднався у таблиці 64 до сіяного за рейтингом бронзового призера Токіо-2020 Ігоря Рейзліна, який, на жаль, вже у першому поєдинку основної сітки програв на пріоритеті одним уколом бельгійцю Ніссеру Лойолі (7:8).

Ян Сич виграв спочатку п’ять з шести боїв у групі, а потім два поєдинки у попередньому турі прямого вибування – у Якоба Стимне зі Швеції (15:8) та швейцарця Шарля-Еріка Освальда (15:10). Більш титулованого та досвідченого співвітчизника останнього Мішеля Ніггелера наш спортсмен змусив скласти зброю в 1/32 (15:9).

Ян був близький до того, щоб взяти гору над олімпійським чемпіоном, чотириразовим чемпіоном світу Янніком Борелем, повів 8:5. Але іменитий француз зумів відігратиcя у третьому періоді й на пріоритеті вирвав путівку до 1/8 (11:12).