Головна / новини / змагання / КС Белград 2022: Мінісенсація від українських рапіристок!
КС Белград 2022: Мінісенсація від українських рапіристок!

Сьогодні, 11 грудня, командні змагання завершили Кубок світу з фехтування на рапірах серед жінок, що проходив у столиці Сербії. Четвірка у складі Катерини Ченцової, Аліни Полозюк, Ольги Сопіт та Крістіни Петрової посіла восьме місце, що стало найкращим результатом для України у цьому виді програми на Кубку світу з 2014 року, коли українки так само замкнули вісімку найсильніших у Таубербішофcгаймі.

Відзначимо, що з нинішнього квартету тоді фехтувала лише Ченцова, а разом з нею на доріжку у якості учасниці виходила нинішній старший тренер команди Ольга Лелейко.

Сіяні під 11-м номером, українські рапіристки розпочали боротьбу з впевненої перемоги в 1/8 над номером 6 Канадою (44:36). Відзначимо, реванш, який взяла Катерина Ченцова в Елеанор Харві за поразку в особистій першості напередодні Тут протистояння з третім номером світового рейтингу, яке відбулося в передостанньому бою, завершилося з рахунком 5:1 на користь представниці України.

Після поразки від третього номера світового рейтингу японок у чвертьфіналі (32:42), наші рапіристки у рівній боротьбі поступилися Китаю (35:38) та Польщі (31:41).

Найкращим результатом для України в особистих змаганнях у Белграді стало 22-місце Катерини Ченцової. Єдина серед наших спортсменок, хто зумів пробитися до основної сітки, виграла там свій перший бій проти француженки Констанц Катарзі (15:8), але у наступному поєдинку – за вихід в 16 поступилася з мінімальною різницею третьому номеру світового рейтингу канадці Елеанор Харві (10:11).

Рапіра, жінки (особисті)Рапіра, жінки (командні)
1. Аліче Волпі (Італія)
2. Леоні Еберт (Німеччина)
3. Франческо Полумбо (Італія)
3. Лі Кіфер (США)
1. Італія
2. США
3. Франція
…22. Катерина Ченцова (Україна)
…79. Ольга Сопіт (Україна)
…85. Аліна Полозюк (Україна)
…102. Крістіна Петрова (Україна)
…132. Анна Тараненко (Україна)
…149. Світлана Сопіт (Україна)
 …8. Україна (Катерина Ченцова, Крістіна Петрова, Аліна Полозюк, Ольга Сопіт)