Головна / новини / змагання / КС Токіо 2022: Команда рапіристів у десятці найсильніших
КС Токіо 2022: Команда рапіристів у десятці найсильніших

Сьогодні, 11 грудня, командними змаганнями завершився Кубок світу з фехтування на рапірах серед чоловіків, що проходив у столиці Японії. Десяте місце посіла українська четвірка у складі Даниїла Гойди, Андрія Погребняка, Клода Юнеса і Максима Гаравського.

Наші рапіристки впевнено розібралися у стартовому поєдинку з Австралією (45:28), проте далі в 1/8 не змогли впоратися з командою олімпійського чемпіона Токіо Чон Ка Лонгом – Гонконгом (20:45).

В нижній частині сітки підопічні Сергія Гаравського взяли гору над Китаєм (45:38) та Польщею (45:35), поступившись британській команді, кольори якої захищали чемпіон Європи Джеймс Девіс та віцечемпіон світу Маркус Мепстед (27:44).

В особистій першості, яка завершилася напередодні, жоден з наших спортсменів не зумів пробитися до основної сітки, найближчим до цього був Клод Юнес, який виграв п’ять з шести боїв у групі, поступившись в 1/64 господарю доріжки Ясутака Нісігуті (8:15).

Рапіра, чоловіки (особисті)Рапіра, чоловіки (командні)