Головна / новини / змагання / КЄ Кальярі 2022: Рапіристи – за крок від медалі, шпажистки – сьомі
КЄ Кальярі 2022: Рапіристи – за крок від медалі, шпажистки – сьомі

 Сьогодні, 8 жовтня, в італійському місті Кальярі були розіграні перші два комплекти нагород  Кубку Європи. На доріжках Палацу спорту “Fratelli Pirastu” в рамках  турніру найсильніших клубних команд своїх країн змагалися рапіристи та шпажистки.

8 жовтня 2022 року. Кальярі / Фото Federazione Italiana Scherma

 У чоловічій рапірі представники України зупинилися за крок від п’єдесталу. Андрій Погребняк, Даниїл Гойда, Богдан Пнівчук та Андрій Щерба, посіяні під третім номером за підсумками групового етапу, у чвертьфіналі не залишили шансів грецькому “AOX Egaleo” (45:18), але в 1/2 поступилися майбутнім чемпіонам з французькому “Іссі-ле-Муліно”, кольори якого захищали володарі олімпійських нагород – золота в команді Максім Паті та особистої бронзи Александр Шупєніч (33:45).   

На шляху українців до бронзи стали господарі доріжки з клубу “Carabinieri”, у складі якого разом з молодими італійськими рапіристами виступав дворазовий олімпійський чемпіон, семиразовий чемпіон світу Андреа Кассара (33:45).

У жіночій шпазі ми були представлені командою у складі чинної чемпіонки Європи Влади Харькової, Фейбі Бежури, Інни Бровко та Юлії Свистіль. Наш квартет, сіяний під сьомим номером за результатами виступу на попередньому етапі, стартував у плей-офф з впевненої перемоги над Норвегією (45:24), але у чвертьфінальному поєдинку поступився клубу “Esercito” на чолі з чемпіонкою світу і бронзовою медалісткою Олімпіади-2020 Мара Наваррія (35:45). У підсумку вийшло сьоме місце.

 Рапіра, чоловіки (командні)Шпага, жінки (командні)
1. Іссі-ле-Муліно
2. GS Fiamme Gialle
3. C.S. Carabinieri
1. Fiamme Oro
2. Польща
3. Леваллуа
4. Україна (Андрій Погребняк, Даниїл Гойда, Богдан Пнівчук, Андрій Щерба)…7. Україна (Фейбі Бежура, Влада Харькова, Інна Бровко, Юлія Свистіль)