Головна / новини / змагання / ЮЧС Дубай 2022: Кулешова поступається лише майбутній чемпіонці світу
ЮЧС Дубай 2022: Кулешова поступається лише майбутній чемпіонці світу

Сьогодні, 8 квітня, на чемпіонаті світу з фехтування серед кадетів та юніорів стартували змагання представників фехтування на шпагах. Найкращим результатом для збірної України в юніорській першості стало потрапляння у 16 найсильніших Поліни Кулешової та Емілі Конрад. Найдалі серед наших хлопців, до 1/16, дійшов Нікіта Кошман. Відзначимо, що усі троє поступилися спортсменам, які з рештою зійшли на п’єдестал пошани.

8 квітня 2022 року. Дубай / Фото #BizziTeam/ FIE

Кулешова розпочала виступи на груповому етапі з чотирьох перемог у шести боях, на одну менше здобула Конрад. Маючи не найвищі місця у посіві, тим не менш, наші дівчата успішно подолали перші три тури олімпійки.

Відзначимо, реванш за поразку у «пулі», який Емілі взяла в 1/64 у бронзової медалістки Кубку світу в Люксембурзі Глорії Клугхардт з Польщі (15:14). Далі юна киянка записала на свій рахунок перемоги над іспанкою Даною Рапосо (15:9) та Алісою Паш зі Швейцарії (15:7).  У вісімку найсильніших її не пустила Алейна Ертюрк з Туреччини (9:15), яка згодом здобула бронзу.

Кулешова впевнено розібравшись у стартовому поєдинку олімпійки з Ханою Елеракі з Єгипту (15:9), одним уколом взяла гору над кореянкою Но Син Гьон (6:5) за вхід у 32, а далі змусила скласти зброю шостий номер посіву француженку Клементі Пін’є в 1/16 (15:13). На шляху нашої спортсменки до вісімки стала переможниця одного з етапів Кубку світу цього сезону і майбутня чемпіонка Хедлі Хусісян зі США (13:15).

Нікіта Кошман, який посівши 24-те місце, став найкращим серед наших хлопців у сьомий день змагань в ОАЕ, у групі виграв чотири бої з шести. Перших двох суперників в олімпійці киянин переміг з однаковим рахунком – 15:11, спочатку Даніеля Жона з Іспанії, а потім сьомого номера посіву італійця Сімоне Менкареллі – переможця етапу Кубку світу у Вінтертурі.  Скласти зброю нашого шпажиста змусив в 1/16 майбутій бронзовий призер Ліно Ерлан-Васкез з Франції (12:15).

Завтра, 9 квітня, медалі світової першості розіграють шпажисти і шпажистки в кадетській категорії.