Головна / новини / змагання / ЮКС Удіне 2023: Команда рапіристок у вісімці найсильніших!
ЮКС Удіне 2023: Команда рапіристок у вісімці найсильніших!

Cьогодні, 7 січня, були розіграні командні нагороди юніорського Кубка світу з фехтування на шпагах і рапірах, що приймає італійське місто Удіне. З чотирьох видів, в яких відбувалися змагання, найкращий результат для української збірної показали рапіристки Крістіна Петрова, Ольга Сопіт, Єлизавета Чижикова та Ольга Калкутіна.

Наші спортсменки стартували з перемоги в 1/8 над Австралією (45:32), після чого поступилися майбутнім бронзовим призеркам представницям Польщі (33:45). У нижній частині сітки українки програли Іспанії (39:45) та взяли гору над Румунією (45:25) і посіли у підсумку сьоме місце.

Дев’ятою стала команда шпажисток у складі Анни Максименко, Емілі Конрад, Поліни Кулешової та Олександри Романової. Підопічні Ернеста Яцика поступилися в 1/8 суперницям з Італії (34:42), але більше того дня не програвали, й у нижній частині сітки змусили скласти зброю Швецію (45:42), Австрію (45:42) та Швейцарію (45:38).

На 11-му місці завершили турнір наші шпажисти та рапіристи, яких у вісімку не пустили відповідно Ізраїль на чолі з віцечемпіоном особистих змагань Йонатаном Коеном (37:45) та перший номер посіву – Італія (31:45).

Рапіра, юніорки (командні)Шпага, юніорки (командні)
1. Італія
2. Франція
3. Польща
1. Польща
2. Італія
3. Велика Британія
…7. Україна (Єлизавета Чижикова, Ольга Калкутіна, Крістіна Петрова, Ольга Сопіт)…9. Україна (Анна Максименко, Емілі Конрад, Поліна Кулешова, Олександра Романова)
Рапіра, юніори (командні)Шпага, юніори (командні)
1. Італія
2. Угорщина
3. Франція
1. Єгипет
2. Угорщина
3. Італія
…11. Україна (Олег Кокоровець, Максим Коржовой, Євген Лазаренко, Богдан Лісовий)…11. Україна (Антоніо Помченко, Роман Самойлов, Андрій Кузьма, Андрій Гуменюк)