Головна / новини / змагання / ЮКС Будапешт 2023: Олександру Бондар зупиняє майбутня чемпіонка турніру
ЮКС Будапешт 2023: Олександру Бондар зупиняє майбутня чемпіонка турніру

Cьогодні, 7 січня, особисті змагання відкрили юніорський Кубок світу з фехтування на шаблях у столиці Угорщини. Найкращим результатом для збірної України у перший день змагань стало 12-те місце Олександри Бондар.

19-річна спортсменка з Миколаєва виграла п’ять з шести боїв у групі, поступившись лише майбутній бронзовій призерці турніру Мануелі Спіка з Італії. Після цього вона під 16-м номером стартувала у турі прямого вибування, де змусила скласти зброю Чже Цзя Ен Лім з Сингапуру (15:9) та угорку Надін Тот (15:13). Зупинила переможну ходу підопічної Артема Скорохода та Юрія Марченка чемпіонка юніорського Кубка світу у місті Сосновець Карлотта Фузетті з Італії (15:9), яка згодом зійшла на першу сходинку п’єдесталу й у Будапешті.

Серед чоловіків найкращий для української збірної результат показав Дарій Лукашенко. Срібний призер грудневого Кубка світу у Польщі цього разу дійшов до 1/16, де поступився французу Александру Лаказу (12:15). Відзначимо також Дмитра Колобаєва, якого на стадії 1/32 зупинив майбутній віцечемпіон змагань Едоардо Кантіні з Італії (7:15).

Шабля, юніорки (особисті)Шабля, юніори (особисті)