Головна / новини / змагання / КЧС Дубай 2022: Крістіна Петрова зупиняється за крок від Топ-8
КЧС Дубай 2022: Крістіна Петрова зупиняється за крок від Топ-8

Сьогодні, 6 квітня, на чемпіонаті світу з фехтування серед кадетів та юніорів, що триває в ОАЕ, відбулися особисті змагання рапіристок та рапіристів в кадетській категорії. Найкращий результат для України показала Крістіна Петрова, яка посіла дев’яте місце.

6 квітня 2022 року. Дубай. Петрова vs Райнер / Фото #BizziTeam/ FIE

17-річна киянка виграла усі шість боїв у групі й під першим номером стартувала в олімпійці. Вона впевнено здолала перших двох суперниць – Аглаю Райнер з Австрії (15:5) та румунку Уляну-Думітріту Жосан (15:6), яка туром раніше вибила з боротьби іншу українку Крістіну Кулик (8:15).

Гідний бій дала Петрова суперниці по 1/8 Аяно Іімурі. Поступаючись 4:9, змогла зрівняти рахунок 9:9. Але кінцівка поєдинку залишилася за представницею Японії (12:15).

У змаганнях хлопців ніхто з українських рапіристів не зміг пробитися до основної таблиці 64. Найвище у підсумковому протоколі, на 67-му місці, розташувався Єлізар Дирда.

Завтра, 7 квітня, медалі світової першості розіграють рапіристи та рапіристки у командних змаганнях.