Головна / новини / змагання / ВТ Київ 2022: Юні мушкетери розіграли нагороди турніру пам’яті Семена Колчинського!
ВТ Київ 2022: Юні мушкетери розіграли нагороди турніру пам’яті Семена Колчинського!

3-4 грудня столичний фехтувально-спортивний клуб “Ля Флєш”, який вже не вперше радо відчиняє двері свого нового та суперсучасного залу для провідних фехтувальників країни, приймав Всеукраїнський турнір з фехтування на шпагах пам’яті Семена Яковича Колчинського. На змаганнях, які зібрали близько 150 учасників, були розіграні шість комплектів нагород: серед кадетів та кадеток, хлопців та дівчат 2010 р.н. молодші,, 2012 р.н. та молодші.

На відкриття змагань завітали Президент НОК України, Міністр молоді та спорту та очільник Національної федерації фехтування Вадим Гутцайт і перший віцепрезидент НФФУ Сергій Міщенко.

Перемогу в особистих змаганнях серед кадетів святкував 14-річний вихованець Львівської академії фехтування Максим Гула (тренери Зоряна Семеряк та Андрій Орліковський).

Срібним призером став киянин Марк Стасовський (ДЮСШ 16). Третю сходинку п’єдесталу розділили столичний динамівець Арсеній Прокоф’єв та хмельничанин Василь Гавадзин з клубу «Маестро».

Київським вийшов весь п’єдестал в особистій першості серед кадеток. Золото здобула Марія Мальчевська. Срібною медалісткою стала Маргарита Ангарська. Відзначимо, що ці талановиті дівчата є вихованками ірпінського клубу «Вершина», який через російську агресію та руйнування інфраструктури змушений був припинити роботу. Третю сходинку п’єдесталу розділили Анна Дудка (ДЮСК “Бригантина”) та Софія Сітько, яка, як і фіналістки змагань представляє ДЮСШ «Армієць»..

Дякуємо організаторам турніру і зокрема гостинному клубу «Ля Флєш», які у ці надскладні часи зуміли створити справжнє свято для наших маленьких мушкетерів та їх тренерів!

РЕЗУЛЬТАТИ:

КадетиКадетки
1. Максим Гула (ЛАФ)
2. Марк Стасовський (ДЮСШ 16)
3. Василь Гавадзин (Маестро)
3. Арсеній Прокоф’єв (Динамівець)
1. Марія Мальчевська (Армієць)
2. Маргарита Ангарська (Армієць)
3. Анна Дудка (ДЮСК “Бригантина”)
3. Софія Сітько (Армієць)
Дівчата 2010 р.н. і молодшіХлопці 2010 р.н. і молодші
1. Альбіна Чернецька (ІФОДЮСШ)
2. Тетяна Трофименко (Динамівець)
3. Уляна Таран (Ля Флєш)
3. Валерія Чеголя (ДЮСШ 2)
1. Костянтин Попов (ЛАФ Д-Атлет)
2. Ілля Барсуков (Закарпаття)
3. Костянтин Богач (Динамівець)
3. Євгеній Корчук (Динамівець)
Дівчата 2012 р.н. та молодшіХлопці 2012 р.н. та молодші
1. Анна Бабіна (Енгарде)
2. Валерія Панова (Юний мушкетер)
3. Софія Максакова (Центр)
3. Уляна Таран (Ля Флєш)
1. Михайло Махотенко (Ля Флєш)
2. Єгор Ваулін (ЛАФ Д-Атлет)
3. Стас Теличко (Динамівець)
3. Євген Шпак (ІФОДЮСШ)