Головна / новини / змагання / КЧУ Київ 2022: Миколаївці зібрали усе золото в шаблі
КЧУ Київ 2022: Миколаївці зібрали усе золото в шаблі

Сьогодні, 4 листопада, командними змаганнями завершився кадетський чемпіонат України з фехтування на шаблях, який проходив на доріжках спортивного комплексу ЦСК ЗСУ у Києві. Як і в особистій першості, усе золото зібрали представники Миколаєва, а товариші по команді допомогли Даниїлу Скороходу та Вікторії Коротченко, які виграли особисті чемпіонські титули напередодні, оформити золотий дубль.

Скороход разом з Владиславом Кушніром, Максимом Левицьким та Микитою Асташовим в 1/2 здолали Хмельниччину (45:37), а у фіналі в напруженому протистоянні, програючи два удари перед заключним боєм, вирвали перемогу у Черкас (45:43), кольори яких захищали срібний та бронзовий медалісти особистої першості Даніїл Абросімов та Ілля Сидоренко разом з Даніїлом Лавренюком.

Бронзовими призерами стали хмельничани Клім Березовський, Єгор Жебель та Дмитро Загребельний, які у поєдинку за третє місце виявилися сильнішими за команду Вишневого (45:40), яка, відзначимо, боролося до останнього і дала бій у своєму півфіналі Черкасам (43:45).

У командних змаганнях дівчат Вікторія Коротченко разом з  Владимірою Бабенко, Златою Бурбан та Анастасією Цап у півфіналі впевнено перемогли одеситок (45:24), а у поєдинку за золото не залишили шансів Черкасам (45:17), у складі яких виступали й відтак вибороли срібло Анна Закорчменна, Дарина Науменко та Софія Сульжук.

Бронзовими призерками стали одеситки Віра Горіна, Марія Озаренко, Анна Суворова, здолавши у поєдинку за третє місце Хмельницька область (45:34), яку представляли Майя Величко, Стефанія Педько, Алексія Пірогова. Відзначимо, що півфінал за участю останніх став чи не найнапруженішою зустріччю дня і завершився з рахунком 45:44 на користь Черкас.

Шабля, юнаки (командні)Шабля, дівчата (командні)
1. Миколаїв 1 (Даниїл Скороход, Владислав Кушнір, Максим Левицький, Микита Асташов)
2. Черкаси (Даніїл Абросімов, Ілля Сидоренко, Даніїл Лавренюк)