Головна / новини / змагання / КЧС Дубай 2022: Шаблісти завершили виступи на світовій першості командними змаганнями
КЧС Дубай 2022: Шаблісти завершили виступи на світовій першості командними змаганнями

Сьогодні, 4 квітня, у третій день чемпіонату світу з фехтування серед кадетів та юніорів, що проходить в ОАЕ, представники фехтування на шаблях визначили найсильніших у командних змаганнях.

4 квітня 2022 року. Дубай. Команда України / Фото #BizziTeam/ FIE

Наші дівчата Дар’я Бульба, Ізабелла Гросул, Софія Головкіна, Єлизавета Мельнічук розпочали свої виступи з 1/8, де зустрілися з шаблістками Кореї. Поєдинок видався дуже напруженим, жодній з команд впродовж зустрічі не вдавалося відірватися більш ніж на чотири удари. Проте у вирішальному дев’ятому бою удача все ж була на боці суперниць (44:45).

У турнірній сітці, де розігрувалися 9 – 16-те місця, українки поступилися Болгарії – знову ж одним ударом (44:45), а також Румунії (42:45), після чого у заключному поєдинку дня вийшли переможцями у протистоянні з Великобританією (45:36). У підсумку наші шаблістки стали 15-ми.  

Чоловіча четвірка у складі Василя Гумена, Тимура Терзі, Станіслава Закутнього та Дарія Лукашенка, поступившись в 1/16 угорцям, посіла 19-те місце.

Завтра, 5 квітня, у боротьбу за медалі світової першості вступають представники фехтування на рапірах.

РЕЗУЛЬТАТИ:

Шабля, юніорки (командні)Шабля, юніори (командні)
1. Франція
2. Угорщина
3. Італія
1. Італія
2. Румунія
3. Єгипет
…15. Україна (Дар’я Бульба, Ізабелла Гросул, Софія Головкіна, Єлизавета Мельнічук)…19. Україна (Василь Гумен, Тимур Терзі, Станіслав Закутній, Дарій Лукашенко)