Головна / новини / змагання / КЧУ Київ 2022: Вихованці миколаївської школи тримають марку!
КЧУ Київ 2022: Вихованці миколаївської школи тримають марку!

Сьогодні, 3 листопада, у столиці стартував кадетський чемпіонат України з фехтування на шаблях. Змагання проходили з дотриманням усіх вимог правил безпеки із дозволу Київської міської військової адміністрації. За підсумками особистої першості на доріжках спортивного комплексу ЦСК ЗСУ на найвищу сходинку п’єдесталу зійшли представники Миколаєва: серед юнаків – Даниїл Скороход, серед дівчат – Вікторія Коротченко. Обидвоє учні Артема Скорохода та Віктора Явкуна.  

Даниїл Скороход виграв спочатку усі п’ять боїв у групі, отримавши другий номер при посіві, а потім ще чотири у турі прямого вибування. Зокрема в 1/8 взяв гору над Артемом Коржовим (15:4), в 1/4 переміг Дмитра Загребельного (15:5), в 1/2 – Андрія Фещенка (15:8). З таким самим рахунком завершився і другий півфінал, в якому Даніїл Абросімов виявився сильнішим за Іллю Сидоренка (15:8). 

У фіналі Скороход змусив скласти зброю Абросімова (15:7). Відтак представник Черкас став срібним призером. А бронзу розділили його земляк Ілля Сидоренко та Андрій Фещенко з Вишневого.  

У змаганнях дівчат три з чотирьох місць на п’єдесталі залишилися за вихованками миколаївської школи фехтування. Вікторія Коротченко, яка виходила на доріжку у якості чинної віцечемпіонки України серед кадетів, впевнено розпочала турнір з п’яти виграних боїв на попередньому етапі й розділила у посіві першу позицію з одеситкою Анною Суворовою. А далі були чотири більш ніж переконливі перемоги в олімпійці, зокрема в 1/8 – над Анною Корчменною (15:1), в 1/4 – над Анастасією Челак (15:7), в 1/2 – над Анастасією Цап (15:5), а у фіналі над Майєю Величко (15:4).

Отже, срібло отримала шаблістка з Хмельниччини. А третю сходинку п’єдесталу розділили представниці Миколаєва Анастасія Цап та Владиміра Бабенко, яка у своєму півфіналі поступилася Величко (4:15). 

Шабля, юнаки (особисті)Шабля, дівчата (особисті)
1. Даниїл Скороход (Миколаїв)
2. Даніїл Абросімов (Черкаси)
3. Ілля Сидоренко (Черкаси)
3. Андрій Фещенко (Вишневе)
1. Вікторія Коротченко (Миколаїв)
2. Майя Величко (Нетішин)
3. Владиміра Бабенко (Миколаїв)
3. Анастасія Цап (Миколаїв)