Головна / новини / змагання / FIE Сателіт Женева 2022: Пантелеєва виграє другий турнір поспіль!
FIE Сателіт Женева 2022: Пантелеєва виграє другий турнір поспіль!

Фото FIE

Сьогодні, 2 жовтня, у Женеві (Швейцарія) шпажистки визначили найсильніших у рамках турніру – Сателіту FIE. Змагання, які зібрали понад 70 учасниць з 21 країни, завершилися перемогою представниці України, бронзової медалістки чемпіонату світу Ксенії Пантелеєвої.

Для 28-річної львів’янки, яка лише на початку літа народила дитину, це вже друге золото в цьому сезоні, на у вересні, нагадаємо, вона виграла такий самий Сателіт FIE у Братиславі.  

Відзначимо, що на шляху до перемоги Пантелеєва у чвертьфіналі змусила скласти зброю іншу українку 15-річну Емілі Конрад (15:11). Таким чином наймолодша учасниця турніру зупинилася за крок від п’єдесталу у женевському спортивному центрі “Bout-du-Monde”.

Саме Конрад за підсумками попереднього етапу розташувалася найвище (на четвертому місці) серед 12 представниць України, випередивши на одну позиції Пантелеєву, яка також виграла усі свої бої в групі.

Ксенія стартувала в олімпійці з 1/16, де перемогла господарку доріжки Анн-Клеманс Півто (15:7). Далі підопічна Андрія Орліковского та Зоряни Семеряк здолала двох представниць України: в 1/8 – Олександру Лазаренко (15:9), в 1/4 – згадану вище Конрад (15:11).

У півфіналі Пантелеєва не залишила шансів швейцарській шпажистці Валентіні Бос (15:8), а у головному поєдинку дня здолала Ангелу Крігер (15:10).

Шпага, жінки (особисті)
1. Ксенія Пантелеєва (Україна)
2. Ангела Крігер (Швейцарія)
3. Леонора Маккіннон (Канада)
3. Валентіна Бос (Швейцарія)
…5. Емілі Конрад (Україна)
…12. Дарина Заболотна (Україна)
…13. Олександра Лазаренко (Україна)
…15. Анастасія Самко (Україна)
…28. Софія Слюсарева (Україна)
…40. Ксенія Куштан (Україна)
…43. Олександра Романова (Україна)
…51. Міра Юсеф (Україна)
…52. Соломія Федорчук (Україна)
…54. Юлія Мукоїд (Україна)
…60. Ксенія Макарущенко (Україна)