Головна / новини / змагання / ЧУ U-23 Львів 2022: Золотий день для Людмили Гайдай
ЧУ U-23 Львів 2022: Золотий день для Людмили Гайдай

Cьогодні, 17 листопада був розіграний перший комплект нагород молодіжного чемпіонату України з фехтування на шпагах серед жінок U-23. За результатами особистої першості, яка зібрала 47 учасниць на доріжках спорткомплексу Львівського державного університету імені Івана Боберського, золото виборола 22-річна киянка Людмила Гайдай.

Учениця Георгія Шахбазяна та Назарія Андреюка виграла спочатку п’ять з шести боїв у групі, а потім ще п’ять в олімпійці, зокрема в 1/4 змусила скласти зброю Ксенію Макарущенко (15:13), в 1/2 здолала опір Софії Сіденко (15:11), яка зауважимо, медаль собі гарантувала перемогою у чвертьфіналі над чинною чемпіонкою України серед кадеток та юніорок Анною Максименко (15:11). І вже у фіналі по-київськи Гайдай виявилася сильнішою за Юлію Мукоїд (15:7).

Третю сходинку п’єдесталу разом з дніпрянкою Сіденко розділила господарка доріжки Поліна Спиридонова, яка у своєму поєдинку за вхід у двійку поступилася Мукоїд (10:15).