Головна / новини / змагання / 🤺🏆ЮКС 2022 БУДАПЕШТ: Олександра Бондар у ТОП-8
🤺🏆ЮКС 2022 БУДАПЕШТ: Олександра Бондар у ТОП-8

7-8 січна угорська столиця приймала учасників юніорського Кубка світу з фехтування на шаблях. Хлопці та дівчата визначали найсильніших в особистій першості. Найкращий результат в збірній України продемонструвала Олександра Бондар. 18-річна спортсменка з Миколаєва зупинилася за крок від п’єдесталу, посівши у підсумку восьме місце.

Бондар, попри не надто вдалий початок змагань (дві перемоги у п’яти боях в групі), зуміла віднайти своє фехтування в олімпійці, де впевнено здолала перших трьох суперниць Аніту Горняк з Німеччини (15:8), француженку Матільде Муру, зауважимо третій номер посіву, (15:9), росіянку Аліну Корольову (15:8)  та увійшла до Топ-16. В 1/8 підопічна Артема Скорохода змусила скласти зброю господарку доріжки Джанетт Ковач (15:5). Не вдалося Олександрі впоратися лише з Амалією Еме з Франції, бронзовою медалісткою грудневого етапу Кубка світу серед юніорів у Сосновці, що зупинилася за крок від медалі Гран-прі в Орлеані (9:15).

Серед чоловіків найкращий для української збірної результат – 44-те місце – показав Василь Гумен, який в 1/32 поступився німцю Антоніо Хіткоку (9:15).