Головна / новини / змагання / ЧУ 2021 Львів: Юнес і Ченцова – найсильніші рапіристи України
ЧУ 2021 Львів: Юнес і Ченцова – найсильніші рапіристи України

12-14 квітня Львів приймав чемпіонат України з фехтування на рапірах. Три золоті нагороди повезли додому представники Києва. Не вдалося їм перемогти лише в одному виді програми змагань – особистій першості серед чоловіків, де перемогу святкував господар доріжки Клод Юнес.

У фіналі 31-річний львів’янин впевнено переміг земляка Даниїла Гойду (15:7). Третю сходинку п’єдесталу розділили досвідчені Ростислав Герцик (Львів) та Андрій Погребняк (Київ), які у своїх півфіналах поступилися Гойді (7:15) та Юнесу (12:15) відповідно.

Проте вже наступного дня кияни взяли реванш у командній першості. Андрій Погребняк, Богдан Пнівчук, Андрій Щерба та Дмитро Чучукало у фіналі взяли вгору над господарями доріжки Клодом Юнесом, Ростиславом Герциком, Даниїлом Гойдою та Ігорем Юріним (45:42). Бронзовими призерами стали представники Миколаєва  Богдан Болдарев, Микита Малиновський, Владислав Скалій, Даниїл Ткач, які перемогли у матчі за третє місце команду «Київ-2» (45:34).

Чемпіонський дубль зробила у Львові Катерина Ченцова. На шляху до фіналу в особистій першості досвідчена киянка змусила скласти зброю Світлану Сопіт (15:6), медалістку нещодавнього юніорського чемпіонату світу в команді Крістіну Петрову (15:7) та Олександру Буденко (15:11). А у вирішальній дуелі виявилася сильнішою за представницю Миколаєва, ще одну співавторку бронзового успіху зразка Каїру-2021 Аліну Полозюк (15:12). На третьому місці разом з Олександрою Буденко (Київ) розташувалася ще одна столична рапіристка Анна Тараненко, яка у своєму півфіналі поступилася Полозюк (7:15).  

Золото в командній першості розіграли киянки. Катерина Ченцова, Анна Тараненко, Катерина та Олександра Буденко у фіналі з рахунком 40:38 перемогли Крістіну Петрову, Дарію Миронюк, Ольгу Сопіт та Анастасію Садій. Бронзовими медалістками стали представниці Миколаєва Наталія Коваль, Ніколета Корват, Аліна Полозюк, Марія Сизарева, які у матчі за третє місце виявилися сильнішими за команду «Київ-3» (45:37).