Сьогодні, 7 березня, у місті Новий Сад (Сербія) завершився чемпіонат Європи з фехтування серед кадетів та юніорів. У заключний день змагань Україна була представлена у командній першості шпажистами Даніїлом Мазуром, Андрієм Гуменюком, Антоніо Помченком, та Іллею Чорногодом.
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/изображение_viber_2022-03-07_18-10-56-022-1024x576.jpg)
Наші хлопці стартували з переконливої перемоги в 1/16 над господарями доріжки сербами (45:12), а далі взяли гору над Норвегією на чолі з бронзовим призером особистого турніру Александром Малвіком (45:28). У четвірку українців не пустили майбутні чемпіони італійці (35:45). Проте опинившись у нижній частині сітки, наш квартет виграв дві зустрічі – в Естонії (45:37) та Туреччина (45:33) і у підсумку посів високе п’яте місце!
Україна, навіть не маючи можливості виставити повний бойовий склад, завершила чемпіонат Європи у Сербії з двома бронзовими нагородами в активі!
Спочатку на третю сходинку юніорського п’єдесталу зійшла команда рапіристок Аліна Полозюк, Катерина Буденко, Ольга Сопіт та Крістіна Петрова. А згодом бронзовою медалісткою в особистих змаганнях кадеток стала шпажистка Емілі Конрад. Також відзначимо, що за крок від медалі зупинився шабліст Дарій Лукашенко. У цей надскладний для країни час наші спортсмени та тренери зробили все, аби синьо-жовтий прапор майорів на міжнародній арені! Дякуємо, ви наша гордість!
РЕЗУЛЬТАТИ:
Шпага, юнаки (командні) |
1. Італія 2. Угорщина 3. Ізраїль |
…5. Україна |
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/изображение_viber_2022-03-07_18-10-42-849-1024x768.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/275431927_5779150898778027_6591207786861681839_n-1024x683.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/275456175_5778731208819996_852984807649191034_n-1024x641.jpg)