Головна / новини / змагання / КУ Львів 2021: Львів та Київ здобувають командне золото Кубку України
КУ Львів 2021: Львів та Київ здобувають командне золото Кубку України

Сьогодні, 6 жовтня, представники фехтування на рапірах розіграли командні нагороди Кубку України, що проходив у Львові. Серед чоловіків першість вибороли господарі турніру, серед жінок золото розіграли киянки.

Переможець особистих змагань Даниїл Гойда разом з Ростиславом Герциком, Максимом Гаравським та Ігорем Юріним провели на шляху до першої сходинки п’єдесталу чотири поєдинки. У фіналі вони змусили скласти зброю «Київ 1» (45:35), кольори якого захищали і відтак здобули срібло Андрій Погребняк, Андрій Кокоровець, Богдан Пнівчук та Іван Ткачук. 

Бронзовими призерами стали рапіристи команди «Київ 2» Євген Лазаренко, Богдан Лісовий, Генріх Тахтабаєв і Андрій Щерба, які програли майбутнім чемпіонам за вхід у двійку (38:45), але перемогли у зустрічі за бронзу команду «Київ ДШВСМ-ДИНАМІВЕЦЬ» (45:31).

Долю нагороди найвищого ґатунку серед жінок у протистоянні двох столичних команд вирішив один укол. 40:39 – володарка Кубка України в особистому заліку Ольга Сопіт разом з Катериною Буденко, Дарією Миронюк та Анастасією Садій, які виступали у складі «Київ-2» перемогли «Київ-1», який представляли Олександра Буденко, Катерина Ченцова, Крістіна Петрова та Анна Тараненко.

Третє місце посіли рапіристки з Миколаєва Аліна Полозюк, Ольга Калкутіна, Крістіна Кулік і Марія Сизарева, які у поєдинку за бронзу виявилися сильнішими за команду «Київ-3».    

6 жовтня 2021 року. Львів. П’єдестал пошани у командних змаганнях рапіристок на Кубку України / Фото ДЮСШ “Армієць”