Головна / новини / змагання / ЛМ 2024 Київ: Змагання з фехтування на шаблях завершили «Київську весну»
ЛМ 2024 Київ: Змагання з фехтування на шаблях завершили «Київську весну»

Змаганнями з фехтування на шаблях завершився заключний етап Всеукраїнської Дитячої ліги Миронюка 2023/24 «Київська весна».

Впродовж двох днів, 2-3травня, на столичних фехтувальних доріжках ДЮСШ «Армієць» понад 100 дівчат та хлопців з шести областей та міста Києва розіграли у трьох вікових категоріях шість комплектів нагород.

Найбільше медалей в колекції киян – 3 золоті, 3 срібні та 4 бронзові. Друге місце в медальному заліку посіли представники Черкас (1-1-2), трійку найкращих замкнула Олександрія (1-0-2). По дві нагороди в активі представників Одеси, Вишневого та Миколаєва, одна – в Рівного.

Мультимедалістом змагань став господар доріжки Лев Войтко, який до золота в категорій U-13, в другий день турніру додав бронзу U-15.

Серед дівчат двічі вдалося зійти на п`єдестал двом вихованкам столичного «Армійця». Сабріна Алєксєєва відзначилася перемогою серед учасниць 2011 р.н. і молодше та виборола срібло в найстаршій віковій категорії U-15. Єва Марковська стала віцечемпіонкою турніру в U-11 та посіла третє місце в U-13.

Національна федерація фехтування України висловлює щиру подяку нашим партнерам – «Masque», «Київське сухе варення» та «Green Country» – за підтримку в проведенні змагань і чудові подарунки для учасників.

Шабля, дівчата (2009 р.н. і молодше)Шабля, хлопці (2009 р.н. і молодше)