Головна / новини / змагання / ЛМ 2024 Київ: Рапіристки та рапіристи розіграли нагороди «Київської весни»
ЛМ 2024 Київ: Рапіристки та рапіристи розіграли нагороди «Київської весни»

Рапіристки та рапіристи підхопили естафету в представників фехтування на шпагах на заключному етапі Всеукраїнської Дитячої ліги Миронюка 2023/24 «Київська весна».

За нагороди у трьох вікових категоріях 1-2 травня на столичних фехтувальних доріжках ДЮСШ «Армієць» змагалися  близько 240 дівчат та хлопців з шести областей та міста Києва.

Найбільший медальний врожай зібрали кияни – 4 золота, 1 срібло та 8 бронз. На другому місці за кількістю нагород розташувався Миколаїв (1-4-3). Замкнули трійку найкращих з трьома нагородами – по одній кожного ґатунку, вихованці львівської школи фехтування, які зайняли майже весь п’єдестал серед хлопців в наймолодшій віковій категорії U-11.

Відзначимо бронзовий дубль вихованця столичного клубу «Ля Флєш» Архіпа Батрака, який став третім як в категорії U-11, так і U-13. Цікаво, що переможцем змагань серед найстарших учасників  став його брат Захар Батрак.

«Київська весна» продовжиться змаганнями з фехтування шаблях.

Національна федерація фехтування України також висловлює щиру подяку нашим партнерам – «Masque», «Київське сухе варення» та «Green Country» – за підтримку в проведенні змагань і чудові подарунки для учасників.

Рапіра, дівчата (2009 р.н. і молодше)Рапіра, хлопці (2009 р.н. і молодше)