Головна / новини / змагання / ЛМ 2024 Київ: Шпажисти та шпажистки відкрили «Київську весну»
ЛМ 2024 Київ: Шпажисти та шпажистки відкрили «Київську весну»

Майже 200 учасників з 10 областей та Києва зібрали змагання з фехтування на шпагах, які відкрили заключний етап Всеукраїнської Дитячої ліги Миронюка 2023/24 «Київська весна».

Впродовж двох днів, 29-30 квітня, на столичних фехтувальних доріжках ДЮСШ «Армієць», дівчата та хлопці у трьох вікових категоріях розіграли шість комплектів нагород. Найвагомішу колекцію зібрали кияни, які вибороли сім медалей – 3 золоті, 1 срібну та 4 бронзові. Друге місце в медальному заліку посіли представники Закарпаття (2-1-1), трійку найкращих замкнули львів’яни (1-0-3). На п’єдестал пошани також сходили спортсмени та спортсменки з Хмельницького, Івано-Франківська, Харкова та Запоріжжя.

Відзначимо золотий дубль Лариси Богдан, яка стала найсильнішою як в категорії U-13, так і U-15. Також мультимедалістками змагань стали Альбіна Чернецька з Івано-Франківська та Марія Прозоровська з Хмельницького (в обох – срібло і бронза).

Серед хлопців два дні поспіль зійти на п’єдестал вдалося лише одному спортсмену – ужгородцю Максиму Дурді (срібло U-13, бронза U-15).

«Київська весна» продовжиться змаганнями з фехтування на рапірах та шаблях.

Національна федерація фехтування України висловлює щиру подяку нашим партнерам – «Masque», «Київське сухе варення» та «Green Country» – за підтримку в проведенні змагань і чудові подарунки для учасників.

Шпага, дівчата (2009 р.н. і молодше)Шпага, хлопці (2009 р.н. і молодше)