Головна / новини / змагання / ЮКС 2024 Бове: шпажистки Дзюбан і Романова дійшли до 1/8, збірна України потрапила у вісімку найсильніших

Українські шпажистки виступили на завершальному юніорському Кубку світу в сезоні 2023/24 років, який пройшов 17-18 лютого у французькому Бове.

Змагання у Франції зібрали 118 учасниць, і одразу дві українки потрапили до топ-16 підсумкового заліку. Це досягнення підкорилось Олександрі Романовій і Катерині Дзюбан.

Дзюбан стартувала в турі прямого вибування як 35 номер посіву, а Романова отримала 50-й.

На шляху до 1/8 фіналу Катерина виграла у француженок Марго Деко (15:5) і Тай Нусель Жардель (15:14), а в бою за потрапляння до вісімки найкращих поступилась майбутній чемпіонці – американці Сарі Ґу (8:15). Таким чином Дзюбан стала 12-ою.

Романова, своєю чергою, в 1/64 фіналу вибила з боротьби Перрін Гонтьє (15:6) з Франції, після чого також перемогла китаянку Чен Чен (15:10) та ще одну французьку шпажистку Гвендолін Лагаротт (15:8). В 1/8-й же українка програла другому номеру посіву, Лані Тарін (10:15) із Франції, та завершила виступ на 14 місці.

У командному турнірі в Бове збірна України в складі Дзюбан, Єлизавети-Ольги Корнійчук, Міри Юсеф і Устіни Огон стала сьомою.

У протистоянні за вихід у чвертьфінал українки поступились Швейцарії (33:45), а в боротьбі за 5-8 позиції не впорались із Канадою (23:45) й виграли у шведок (45:36).

Шпага, юніорки (особисті)Шпага, юніорки (командні)