Головна / новини / змагання / КС 2024 Ліма: Українські шаблістки пробились у п’ятірку найсильніших у командному турнірі

Збірна України з фехтування на шаблях у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Юлії Бакастової та Олени Кравацької посіла п’яте місце на Кубку світу в перуанській Лімі.

Як четверті номери посіву українки стартували з перемоги над Польщею (45:34) в 1/8 фіналу.

Після цього ж українські шаблістки вийшли на збірну Італії. Лише на початку зустрічі «синьо-жовті» мали перевагу в рахунку – 15:12, далі ж їм доводилось постійно наздоганяти суперниць. Перед заключним боєм Комащук вдалось скоротити розрив до мінімуму – 39:40, але перевернути хід протистояння італійки не дозволили.

Мартіна Крішіо виграла в Харлан із перевагою в один удар – 45:43 (5:4), але цього вистачило, аби вивести Італію у півфінал. Українки ж розпочали боротьбу за 5-8 позиції.

У наступних зустрічах українські шаблістки перемогли мексиканок (45:27), після чого з мінімальним розривом здобули звитягу над американками (45:44) і відтак стали п’ятими.