Головна / новини / змагання / ЮКС 2024 Лейпциг: рапіристки Петрова та Степовик склали зброю в 1/32, збірна України – на 9 місці командних змагань

Українські рапіристки завершили виступ на юніорському Кубку світу, що пройшов 3-4 лютого в німецькому Лейпцигу. Загалом у змаганнях узяли участь 165 спортсменок, серед них – сім українок.

Водночас тільки двоє українських фехтувальниць – Мілана Степовик і Крістіна Петрова – зуміли дійти до 1/32 фіналу.

Обидві рапіристки виграли по чотири бої з шести в групі. Відтак Крістіна стартувала в турі прямого вибування як 58-й номер посіву, а Мілана – як 47-й. Далі ж, в 1/64-й фіналу, Петрова перемогла польку Александру Бінко (15:4), коли Степовик – німкеню Мерле Гервіґ (15:9).

Пробитись же до топ-32 жодній із них не вдалось. Крістіна в наступному поєдинку не впоралась із майбутньою чемпіонкою, італійкою Матільде Молінарі (6:15). Степовик, своєю чергою, склала зброю в протистоянні з угоркою Анною Коллар – їхній бій закінчився з аналогічним рахунком.

Таким чином у підсумковому заліку Петрова опинилась на 51-й сходинці, а Степовик – на 46-й.

Щодо командних змагань, то тут збірна України в складі Петрової, Анастасії Єрофєєнко, Єлизавети Чижикової та Аглаї Борисової стала дев’ятою.

В 1/8 фіналу українки одним уколом поступились німкеням (39:40) і далі могли претендувати лише на 9-16-ті місця.

У наступних же зустрічах перемога була за «синьо-жовтими»: спочатку українки виграли в Нідерландів (45:26), а після – у Канади (42:41) та Франції (45:32).

Рапіра, юніорки (особисті)Рапіра, юніорки (командні)