Головна / новини / змагання / ЮКС 2024 Загреб: Анастасія Єрофєєнко вперше дійшла до 1/16 на рівні юніорського Кубка світу, збірна України стала дев’ятою в командних змаганнях

Протягом 20-21 січня хорватський Загреб приймав Кубок світу з фехтування на рапірах серед юніорок. Загалом у змаганнях узяли участь 195 спортсменок із 33-х країн, серед них і вісім українок.

Найкращий результат з усіх українських рапіристок в індивідуальному турнірі показала 20-річна Анастасія Єрофєєнко. Вона стала єдиною українкою, яка зуміла дістатись 1/16 фіналу.

Єрофєєнко кваліфікувалась до туру прямого вибування як 110-й номер посіву, але вже в 1/64 фіналу їй вдалося вибити з боротьби американку Кетрін Лунг, яка вийшла до «олімпійки» під 19-м номером. Їхнє протистояння завершилось на користь українки з мінімальною перевагою – 15:14.

Далі ж Анастасія записала до свого активу звитягу над угоркою Борбалаю Шимон (15:10), а в бою за вихід у топ-16 поступилась японці Тібі Гонамі (11:15). Так, Єрофєєнко з особистим рекордом завершила виступ у Загребі на 32-й позиції.

У командному ж турнірі збірна України в складі Аглаї Борисової, Вікторії Горпенченко, Кіри Пронь і Єрофєєнко стала дев’ятою.

Українки стартували як шостий номер посіву, але поступились в 1/8 японкам (25:45), які, зрештою, стали переможницями командних змагань. Далі ж Борисова, Горпенченко, Пронь і Єрофєєнко послідовно перемогли Гонконг (45:36), Угорщину (45:33) і Велику Британію (45:25).

Рапіра, юніорки (особисті)Рапіра, юніорки (командні)