Головна / новини / змагання / ЄКЦ 2024 Познань: Рапіристки Мілана Степовик та Аглая Борисова дійшли до 1/16 фіналу, команда потрапила в топ-8

Польська Познань 13-14 січня прийняла етап Європейського кадетського циклу з фехтування на рапірах. Так, у змаганнях загалом узяли участь 210 спортсменок, із них чотири – українки, а саме Аглая Борисова, Мілана Степовик, Світлана Бризгалова та Анна Щерба.

Найліпші результати показали Степовик і Борисова, які зуміли дійти до 1/16 фіналу. Аглая кваліфікувалась до туру прямого вибування під 24-м номером, коли Мілана мала нижчий посів – 69-й.

Уже в 1/64 фіналу вихованка ДЮСШ «Армієць» виграла в Марі Фішер (15:5) з Німеччини, далі з перевагою в один укол здобула звитягу над француженкою Анітою Адамо (13:12), а в наступному поєдинку поступилась Ханні Войтас (7:15) із Польщі.

Степовик, своєю чергою, розпочала виступ в «олімпійці» з перемоги над мексиканкою Аніс Белл Орвананос Ґрімм (15:14), після чого дотиснула п’ятий номер посіву – американку Хлоі Чен (15:14), а в 1/16-й поступилась майбутній бронзовій призерці – Олівії Куве (6:15) з Франції.

Таким чином Аглая стала 22-ою в підсумковому заліку, а Мілана – 31-ою. Бризгалова та Щерба посіли 44-те та 148-ме місця відповідно.

У командному турнірі, що пройшов після індивідуальної першості, збірна України в складі Борисової, Степовик, Бризгалової та Щерби посіла восьме місце. Українки виграли в 1/16-й у команди «Польща – 5» (45:21), далі були сильнішими за британок (44:33), а в бою за вихід у топ-4 поступились майбутнім володаркам «бронзи» – рапіристкам зі збірної «США – 2» (26:42).

У боротьбі ж за 5-8-мі позиції українські фехтувальниці зазнали двох поразок поспіль – проти команди «Франція – 2» (45:37) та збірної Туреччини (41:44).

Рапіра, кадетки (особисті)Рапіра, кадетки (командні)