Головна / новини / змагання / ЄКЦ 2024 Братислава: Анна Максименко виборола друге «золото» поспіль на змаганнях у Словаччині

Львів’янка Анна Максименко перемогла на етапі Європейського кадетського циклу з фехтування на шпагах у словацькій Братиславі. 16-річна вихованка «Львівської академії фехтування» стала найкращою з 281 учасниці з 32-х країн світу.

Максименко стартувала в групі, вигравши шість боїв із шести, і пройшла до туру прямого вибування як третій номер посіву.

Уже в 1/64 фіналу українська шпажистка перемогла іспанку Паулу Ґарсію Бланко (15:6), а далі пройшла італійку К’яру Кастаньолі (15:11), Варвару Безуглую (15:11) з Кіпру та ще одну італійку Матільде Білліні (15:14).

У поєдинку ж за потрапляння до вісімки найсильніших Максименко вибила з боротьби іншу представницю української збірної – Маргариту Ангарську (15:6). Після чого Анна також виграла у шведки Ліннеі Ерікссон (15:13), а у фіналі виборола «золото» в протистоянні з американкою Шарікою Ґаджалою (15:9).

Таким чином підопічна Зоряни Семеряк і Андрія Орліковського здобула вже другу золоту медаль поспіль на змаганнях у Братиславі. Адже 12-го січня Анна також піднялась на вершину п’єдесталу, але в складі збірної України в командному турнірі.

До слова, для Максименко це вже друге «золото» Європейського кадетського циклу в сезоні 2023/24 років в особистій першості. Цього жовтня вона виграла аналогічний етап в австрійському Клаґенфурті. А пізніше, у грудні, українка ще й виборола нагороду найвищого ґатунку вже на юніорському рівні, а саме на Кубку світу в німецькому Лаупгаймі.

Шпага, кадетки (особисті)Рапіра, кадети (особисті)