Головна / новини / змагання / ЄКЦ 2023 Айслінген: українські шаблісти-кадети провели останній старт на міжнародному рівні у цьому році

Німецький Айслінген 9-10 грудня прийняв етап Європейського кадетського циклу з фехтування на шаблях, у якому взяли участь 246 фехтувальників і 210 фехтувальниць.

Україну ж на цих змаганнях представили сім спортсменів. Водночас ні в жіночому, ні в чоловічому турнірі українцям не вдалось далеко пройти турнірною сіткою.

У змаганнях кадеток Анна Суворова, Адріана Ящук, Алексія Пирогова та Катерина Недопака вийшли з групи, але після цього поступились у перших боях у турі прямого вибування. Відтак усі українки опинились поза першою сотнею у підсумковому заліку. Найкраща позиція була в Суворової – вона стала 129-ою. Марія Тимохіна, своєю чергою, склала зброю ще в групі.

Трохи вище завершив виступ Дмитро Загребельний. Він подолав груповий раунд, після чого в «олімпійці» виграв у турка Ерена Аслана (15:3), а в 1/64 фіналу програв французу Роману Фрабуле (10:15). Таким чином він посів 116-те місце. Водночас Ігор Олишевець одним ударом програв італійцю П’єру Франческо Спінеллі (14:15) в 1/128-й і став 146-м.

Щодо командного турніру, то дівоча збірна України в складі Адріани Ящук, Алексії Пирогової, Марії Тимохіної й Анни Суворової посіла 30-те місце, а Ігор Олишевець у складі змішаної збірної «MIX NED UKR SWE» став 23-м.

Шабля, кадетки (особисті)Шабля, кадети (особисті)