Головна / новини / змагання / ЮКС 2023 Тбілісі: Данііл Мазур потрапив у п’ятірку найсильніших в особистих змаганнях

У грузинському Тбілісі завершився юніорський Кубок світу з фехтування на шпагах, що тривав 18-19 листопада. Зокрема, в індивідуальних змаганнях на такому рівні взяли участь 12 українських спортсменів, а троє з них ввійшли до топ-32.

Найдалі з українців пробився Данііл Мазур, який на початку листопада виграв юніорський Кубок світу в Сан-Сальвадорі. Мазур стартував із усіх перемог у груповому турі, після чого отримав сьомий номер посіву в «олімпійці».

Уже в 1/64 фіналу уродженець Хмельницького виграв у Себастьяно Боссо (15:7) з Італії, а далі був сильнішим за узбекистанського фехтувальника Азамата Кудайберґенова (15:12) і представника Болгарії Рахіма Рашайда (15:11).

У поєдинку за потрапляння до вісімки найкращих 18-річний українець переміг італійця Якопо Ріцці (15:12), але потім Данііла зупинив майбутній фіналіст Кубка в Тбілісі – єгиптянин Мохамед Яссен. Бій завершився на користь Яссена з рахунком 15:5. Відтак Мазур став п’ятим у підсумковому заліку.

До речі, ще двоє українських шпажистів – Максим Перчук і Максим Кривонос – сягнули 1/16 фіналу. Перчук на цій стадії поступився кривднику Мазура – Яссену (8:15), а Кривонос не впорався із майбутнім бронзовим призером змагань – італійцем Фабіо Мастромаріно (12:15). Таким чином Перчук зупинився на 20-му місці, а Кривонос – на 32-му.