Головна / новини / змагання / ЕКЦ 2023 Софія: Вікторія Коротченко вперше виграла «золото» на етапі кадетського циклу

Українська шаблістка Вікторія Коротченко виграла міжнародні змагання серії Cadet Circuit в болгарській Софії. Для 16-річної Вікторії ця перемога стала дебютною в кар’єрі на такому рівні. Ба більше, українка виборола звання найсильнішої серед 208 учасниць.

Так, Вікторія стартувала в груповому раунді з шести перемог з шести можливих і таким чином отримала сьомий номер посіву в туру прямого вибування. Уже в 1/64 фіналу вона вибила з боротьби Естелль Брунес (15:3) із Угорщини, а далі не зазнала проблем із туркенею Ірем Гунер (15:9) і сінгапуркою Джае Джиа Ен Лім (15:6).

Надалі ж на українську фехтувальницю чекав найскладніший бій за цей змагальний день – грекиню Анну Калліопі Коуроусі Коротченко здолала з мінімальною перевагою – 15:14. А от у наступних поєдинках Вікторія з комфортною перевагою перемогла ще одну представницю Сінгапуру Шуань Янг (15:9), у півфіналі була сильнішою за Деніз Дуван (15:10) із Туреччини, а в боротьбі за «золото» виграла в канадки Джулі Сяо (15:12).

До слова, у Болгарії проходили й юнацькі особисті змагання, де найкращий результат серед українських шаблістів показав Данііл Скороход. Він єдиний пробився до 1/32 фіналу та поступився на цій стадії майбутньому бронзовому призеру змагань – Арді Тенерлеру (14:15) із Туреччини. Відтак Скороход став 49-м.

Шабля, кадетки (особисті)Шабля, кадети (особисті)