Головна / новини / змагання / Геделле 2023 ЕКЦ: 32 кадети з України виступили на міжнародних змаганнях в Угорщині

Угорський Геделле прийняв етап кадетського циклу з фехтування на шаблях, що зібрав понад 500 учасників. Так, за медалі в дівчат боролись 230 шаблісток, коли у хлопців – 279 спортсменів. Україна також мала своє представництво на цьому турнірі – у Геделле на доріжки вийшли 32 українці.

Найдалі зуміла пробитись Вікторія Коротченко. Миколаївська шаблістка виграла всі шість поєдинків у групі. Причому лише одна суперниця змогла завдати українці понад два удари, усі ж інші бої закінчились за переваги Вікторії з рахунком 5:2.

Отримавши 11-й номер посіву в турі прямого вибування, українська фехтувальниця виграла в турчанки Берри Курек (15:9) в 1/64-й фіналу, а після перемогла польку Юлію Ґвоздзинську (15:8). Зупинила ж Коротченко американка Грей Кер. Зустріч Кер – Коротченко завершилась на користь першої з рахунком 15:9. Відтак Коротченко завершила виступ на підсумковому 18-му місці.

До слова, у змаганнях юнаків найкращий результат серед українців показав так само представник Миколаївщини – Даніїл Скороход. Він виграв п’ять боїв із шести в групі, після чого здобув ще одну перемогу в «олімпійці» над угорцем Булчу Бангаці (15:9), але далі двома ударами поступився Маттео Касавеккіа (13:15) з Італії. Відтак українець став 46-м у загальному заліку.

Щодо командної першості, то тут українським шаблістам не вдалось близько підібратись до п’єдесталу. У жіночому турнірі найліпша з українських команд у складі Коротченко, Володимири Бабенко, Анни Суворової та Маї Величко показала 17-й результат. А от у юнацькому турнірі наші кадети Скороход, Данії Абросімов, Андрій Фещенко й Дмитро Загребельний стали 24-ми.

Шабля, кадетки (особисті)Шабля, кадети (особисті)