Головна / новини / змагання / ЮКС 2022 Вінтертур: Бронзовий камбек команди шпажистів!
ЮКС 2022 Вінтертур: Бронзовий камбек команди шпажистів!

На медальній ноті завершився для України етап Кубку світу з фехтування на шпагах серед юніорів, який проходив 19-20 лютого у швейцарському Вінтертурі. На третю сходинку п’єдесталу у командній першості зійшли Роман Самойлов, Андрій Опанасенко, Лев Корнієнко, а також Нікіта Кошман, який нагадаємо, ще тиждень тому у складі дорослої команди став віцечемпіоном Кубку світу у Сочі.

20 лютого 2022 року. Вінтертур / Фото Swiss Fencing

Україна, сіяна під четвертим номером, розпочала боротьбу з перемоги в 1/8 над Норвегією (45:28). Далі наші хлопці взяли гору над естонцями (42:40), але у півфіналі на їх шляху стали господарі доріжки швейцарці (37:45).

Справжнім трилером став поєдинок за третє місце з командою США. Американці були попереду увесь час, їх перевага досягала навіть шести уколів (10:16), проте до заключного бою відставання вдалося скоротити до «-1» (31:32). Кінцівка Нікіті Кошману вдалася краще ніж Скайлеру Ліверанту (45:41).

В особистих змаганнях, які проходили напередодні, троє з п’яти українських шпажистів вийшли до основної сітки, проте не змогли пройти далі 1/32. Нікіта Кошман поступився місцевому спортсмену Свену Вінесу (10:15), Андрій Опанасенко – італійцю Ніколо Бонага (8:15), Дмитро Микитенко – ще одному представнику Італії Даріо Ремондіні (12:15).