Сьогодні, 6 квітня, командними змаганнями в категорії U-20 представники фехтування на рапірах завершили свої виступи на кадетсько-юніорському чемпіонаті світу в Ріо-де-Жанейро🇧🇷.
🔹Яніслав Корецький, Гліб Мухопад, Даніїл Матяш та Андрій Сімонов виграли стартовий поєдинок проти Ізраїлю🇮🇱 (45:37) і вийшли в 1/8, де поступилися другому номеру посіву Італії🇮🇹 (32:45). У нижній частині сітки наша четвірка програла рф❌(25:45) і перемогла Гонконг🇭🇰 (45:43), посівши у підсумку 11-те місце.
🔹Наша жіноча четвірка у складі Аглаї Борисової, Світлани Бризгалової, Валентини Дерменжи та Мілани Степовик розпочала виступи поєдинком за вхід в 16 проти Канади🇨🇦. Поступаючись дев’ятьма уколами (21:30), українська команда зусиллями Бризгалової і Дерменжи виграла передостанні два бої з загальним рахунком 10:2 і скоротила розрив до мінімуму (31:32). Проте остаточно перевернути рахунок у заключному протистоянні з дворазовою медалісткою КЮЧС в особистій першості та учасницею Олімпіади-2024 Юньцзя Чжан не вдалося (35:45). Таким чином українки завершила турнір на 23-му місці.
| Рапіра, юніори (командні) | Рапіра, юніорки (командні) |
| 🥇США🇺🇸 🥈Франція🇫🇷 🥉Італія🇮🇹 ____________________ 11. Україна🇺🇦 (Яніслав Корецький, Гліб Мухопад, Даніїл Матяш, Андрій Сімонов) | 🥇Китай🇨🇳 🥈Молдова🇲🇩 🥉США🇺🇸 ______________________ 23. Україна🇺🇦 (Аглая Борисова, Світлана Бризгалова, Валентина Дерменжи, Мілана Степовик) |
| 1/16 Україна🇺🇦 – Ізраїль🇮🇱 – 45:37 1/8 Італія🇮🇹 – Україна🇺🇦 – 45:32 За 9-16 місця Україна🇺🇦 – Філіппіни🇵🇭 (opponent withdrew – medical) За 9-12 місця рф❌- Україна🇺🇦 – 45:25 За 11-12 місця Україна🇺🇦 – Гонконг🇭🇰 – 45:43 | 1/16 Канада🇨🇦 – Україна🇺🇦 – 45:35 |