Головна / новини / змагання / ЮЧС 2026 Ріо: Команда шаблісток завершує змагання на десятому місці
ЮЧС 2026 Ріо: Команда шаблісток завершує змагання на десятому місці

Сьогодні, 3 квітня, командною першістю в категорії U-20 завершилася програма змагань з фехтування на шаблях на кадетсько-юніорському чемпіонаті світу у Ріо-де-Жанейро.

🔹Вікторія Коротченко, Майя Величко, Анна Суворова та Марія Грабова після перемоги в стартовому поєдинку над Єгипетом🇪🇬 (45:43), в 1/8 зустрілися з четвертим номером посіву Італією🇮🇹. Поступаючись 5:20 після перших чотирьох боїв, підопічні старшого тренера Артема Скорохода наступні чотири виграли, скоротивши відставання до восьми ударів (32:40). Проте відіграти такий розрив у заключному поєдинку, в якому Коротченко фехтувала проти новоспеченої бронзової медалістки ЮЧС Вітторії Моччі🇮🇹 виявилося надскладним завданням (37:45).

У нижній частині сітки українки перемогли Бразилію🇧🇷 (45:22) і Казахстан🇰🇿 (45:39), поступилися Румунії🇷🇴 (37:45), таким чином завершивши змагання на 10-му місці серед 33 команд.

🔹У змаганнях хлопців наша четвірка у складі Данііла Скорохода, Дмитрія Загребельного, Олексія Атаяна та Аріеля Ейбельмана програла стартовий поєдинок Казахстану🇰🇿 – 36:45 і посіла 23-тє місце.

Шабля, юніорки (командні)Шабля, юніори (командні)
🥇❌
🥈Китай🇨🇳
🥉Угорщина🇭🇺
__________________
10. Україна🇺🇦 (Вікторія Коротченко, Майя Величко, Анна Суворова, Марія Грабова)
🥇США🇺🇸
🥈Китай🇨🇳
🥉Туреччина🇹🇷
____________________
23. Україна🇺🇦 (Данііл Скороход, Дмитрій Загребельний, Олексій Атаян, Аріель Ейбельман)
1/16
Україна🇺🇦 – Єгипет🇪🇬 – 45:43
1/8
Італія🇮🇹 – Україна🇺🇦 – 45:37
За 9-16 місця
Україна🇺🇦 – Бразилія🇧🇷 – 45:22
За 9-12 місця
Україна🇺🇦 – Казахстан🇰🇿 – 45:39
За 9-10 місця
Румунія🇷🇴 – Україна🇺🇦 – 45:37
1/16
Казахстан🇰🇿 – Україна🇺🇦 – 45:36