Головна / Новини / Різне / Влада Харькова: «Велика перемога складається з маленьких»
Влада Харькова: «Велика перемога складається з маленьких»

Після переможного виступу в особистих змаганнях на Кубку України наша провідна шпажистка Влада Харькова поділилася враженнями з пресслужбою НФФУ:

«Це моя друга поспіль перемога на Кубку України. Не можу сказати, що захищати титул було важче, ніж здобути його вперше. Тут швидше залежить від твого фехтування в конкретний момент.

Що відрізняється, так це рівень змагань. Хочу відзначити організацію, яка цього року просто на висоті – таймінг, подіум, професійна робота суддів, представлення, все – українською мовою! Звичайно, усе це додає настрою і підіймає мотивацію, адже велика перемога складається з маленьких.

Сьогодні я доволі легко пройшла «пулю» і напряму без втішних боїв дісталася четвірки. З Анною Деркач, з якою ми зустрілися у фіналі, я фехтувала десь місяць тому. Тож розуміла, що мені потрібно робити, щоб її перемогти, залишалося лише втілити це на доріжці.

Найважчий бій у мене був у півфіналі проти Інни Бровко. Це була єдина зустріч за всі змагання, де мені довелося наздоганяти суперницю. Востаннє ми з нею фехтували ще у 2021 році на Турнірі Авербаха у харківському «Уніфехті» – залі, якого вже немає, на жаль…

Зараз дуже складно. Незрозуміло, що робити з олімпійським відбором, зі своїм життям, в цілому зі спортивною кар’єрою – відповідей нуль. Усе, що нам залишається, це тренуватися та чекати. Сподіваємося, що до кінця місяця, коли пройдуть перші відбіркові турніри, ситуація стане більш зрозумілою.

Зараз я їду на пасочки додому, а потім назад у Лондон, де тренуюся у клубі «Leon Paul». Хоча в принципі, коли йде активна фаза сезону, то ми більше в роз’їздах. Тим більше, що окрім змагань, я стараюся відвідувати усі збори національної збірної команди України. Тож підготовка в принципі йде у такому ж режимі, тільки з маленькими змінами».