Головна / Новини / Різне / Андрій ЯГОДКА: «ТАКЕ ВІДЧУТТЯ, НІБИ ВИСТУПАЄШ НА МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАННЯХ»
Андрій ЯГОДКА: «ТАКЕ ВІДЧУТТЯ, НІБИ ВИСТУПАЄШ НА МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАННЯХ»

Після перемоги на чемпіонаті України Андрій Ягодка поділився враженнями з пресслужбою НФФУ:

«Чемпіонат України вперше проходив у такій неймовірній атмосфері, відчуття ніби ти на міжнародних змаганнях!

Щодо мого власного виступу, то я сьогодні почувався дещо не впевнено на доріжці. Гадаю, це пов’язано з тим, що останні два тижні я «байдикував», точніше проходив реабілітацію у зв’язку з травмою коліна. Тож підзабув як шаблю в руках тримати.

Найскладніше мені було у поєдинку за вхід у четвірку проти Богдана Платонова. Ми з ним зустрічалися у фіналі Турніру найсильніших, а також на Кубку світу у Будапешті, де, до речі, рахунок також був 15:14.

Далі був відповідальний бій з Богданом Боговіним. Чесно зізнаюся, чіткого плану у мене на нього не було, аналізував нашу попередню зустріч і судячи з рахунку аналіз у мене вийшов такий собі. (Посміхається). Богдан сьогодні – молодець!

У фіналі з Цапом я краще розумів, що мені слід робити на доріжці. У мене був план на зустріч, був він напевно і у Юри. Але мій виявився кращим. Йому вдалося мене здивувати кілька разів, але в принципі бій розвивався так, як я хотів.

Після завершення національного чемпіонату продовжу реабілітацію коліна, адже потрібно підійти до старту олімпійського відбору у добрій формі. Наступним за календарем змагань мало б стати Гран-прі у Сеулі. Це якраз буде перший турнір у кваліфікації на Париж-2024. Але якщо туди будуть допущені росіяни та білоруси, нам доведеться його пропустити».