Головна / Новини / Різне / Катерина Буденко: «Поки Збройні сили мужньо захищають Україну, ми прославляємо її на спортивному фронті»
Катерина Буденко: «Поки Збройні сили мужньо захищають Україну, ми прославляємо її на спортивному фронті»
Фото #BizziTeam/ FIE

Українська рапіристка Катерина Буденко поділилася враженнями після здобуття бронзової медалі юніорського чемпіонату світу та розповіла, наскільки важко було виходити на доріжку, коли усі твої думки про Україну. 

«Весь вчорашній день для мене, як сон, адже отримати медаль у такі непрості для України часи справді складно. Коли ми їхали на чемпіонат світу ми розуміли, що справа не у власних досягненнях, а це наша місія. Поки Збройні сили мужньо захищають Україну, ми прославляємо її на спортивному фронті.

Найскладнішим був чвертьфінальний бій і не лише тому, що це був бій за медаль чемпіонату світу, а тому що фехтувати довелося з подругою по команді Ольгою Сопіт. Але тішило те, що хто б з нас не переміг, в України вже є медаль!

Важко було не тільки у моральному плані, адже ми готувалися у різних країнах у незвичній обстановці без рідного залу і тренерів. Ти читаєш новини, дуже боляче дивитися, як знищують твій рідний дім і вбивають невинних людей. Переживаєш за рідних, які залишилися в Україні.

Хочеться подякувати батькам, які у сім років привели мене на фехтування, моїм особистим тренерам Тамарі Іванівні та Олені Ігорівні Кольцовим. Дякую всім, хто допомагав нам у підготовці, зокрема Ользі Олександрівні Лелейко, яка залишилася в Києві. Але ми відчували її підтримку навіть тут у Дубаї. Дуже сподіваємося, що скоро повернемося додому. Слава ЗСУ! Слава Україні!»

Пресслужба НФФУ за матеріалами UA:Перший