Головна / Новини / Різне / ⚡️🤺🥇Олена ПРОКУДА: «Сама доля дала мені шанс потрапити у фінал»
⚡️🤺🥇Олена ПРОКУДА: «Сама доля дала мені шанс потрапити у фінал»

Переможниця Всеукраїнських змагань найсильніших з фехтування на шаблях після турніру поділилася враженнями з пресслужбою НФФУ:

«Цей турнір проводився за системою з виявленням усіх місць, що, на мій погляд, дещо ускладнювало завдання. Адже зазвичай, якщо ти програєш бій за вхід у вісімку або четвірку, то змагання для тебе завершуються, а тут потрібно було знаходити у собі сили та мотивацію продовжувати боротьбу. Рада, що мені це не знадобилося, адже я дійшла до фіналу.

У своєму першому бою я зустрілася зі спортсменкою з мого міста Валерією Гнідашевою. В принципі, я знала як проти неї діяти, тож головне було зібратися морально і не фехтувати пасивно. Наступною суперницею стала Марія Цимбота. Для мене це було складно, навіть попри те, що ми дуже часто зустрічаємося з нею на змаганнях, і у більшості випадків я перемагаю. В 1/2 я фехтувала з Олександрою Бондар, яка до цього змусила скласти зброю Олену Вороніну. Вороніній я в очних зустрічах частіше програвала. Тож просто не пробачила б собі, якби не скористалася шансом, який дала мені сама доля. Найважче мені було у фіналі проти Олени Кравацької. Вона фехтує тактично, у неї хороші фізичні дані. До того ж ми давно не зустрічалися на змаганнях, жереб зазвичай розводив нас по різних частинах сітки.

Щаслива, що вдалося перемогти. До цього я потрапляла до числа призерів на всеукраїнських змаганнях, але перше місце посіла вперше! Зараз буде кілька днів відпочинку, адже перед цим турніром ми були на зборах у Карпатах. Тільки вчора приїхали, а сьогодні вже змагання, втомилися і фізично, і морально, хочеться швидше додому. Але сильно розслаблятися не можна, адже вже п’ятого січня ми виїжджаємо на збори в Тбілісі, де потім візьмемо участь у Кубку світу».