Головна / Новини / Різне / УВАГА! КОНКУРС
УВАГА! КОНКУРС

Федерація фехтування України оголошує конкурс на вибір кандидатури на посаду головного тренера, державного тренера, старших тренерів з видів зброї у віковій категорії дорослі, старших тренерів з видів зброї у віковій категорії  юніори та кадети штатної команди національної збірної команди України з фехтування від Федерації фехтування України для подальшого подання у Мінмолодьспорт

Дата проведення Конкурсу – 21.09.2021

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

НА ВИБІР КАНДИДАТУРИ НА ПОСАДУ ГОЛОВНОГО ТРЕНЕРА, ДЕРЖАВНОГО ТРЕНЕРА, СТАРШИХ ТРЕНЕРІВ З ВИДІВ ЗБРОЇ У ВІКОВІЙ КАТЕГОРІЇ ДОРОСЛІ, СТАРШИХ ТРЕНЕРІВ З ВИДІВ ЗБРОЇ У ВІКОВІЙ КАТЕГОРІЇ  ЮНІОРИ ТА КАДЕТИ ШТАТНОЇ КОМАНДИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ З ФЕХТУВАННЯ ВІД ФЕДЕРАЦІЇ ФЕХТУВАННЯ УКРАЇНИ ДЛЯ ПОДАЛЬШОГО ПОДАННЯ У МІНМОЛОДЬСПОРТ

 1. Ці умови регулюють порядок проведення конкурсного відбору  кандидатур на посаду головного тренера, державного тренера, старших тренерів з видів зброї у віковій категорії дорослі, старших тренерів з видів зброї у віковій категорії  юніори та кадети штатної команди національної збірної команди України з фехтування для подальшого подання в Мінмолодьспорт (далі – конкурс).
 2. Інформація про конкурс і умови конкурсу оголошуються Федерацією фехтування України (далі – ФФУ) через офіційний сайт ФФУ.
 3. Учасники конкурсу мають відповідати кваліфікаційній характеристиці посади, яка затверджена наказом Мінмолодьспорту від 28.10.2016 № 4080.  https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v4080728-16#Text
 4. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, до 17 вересня 2021 року подають
  • заяву про участь у конкурсі,
  • коротку автобіографію або резюме,
  • копії документів про освіту,
  • копії документів, що підтверджують почесні (спортивні) звання;
  • проект «Програми підготовки збірної команди України з фехтування на період 2021-2024 роки» (программа розвитку Фехтування в Україні – для державного тренера) з планом підготовки на 2021-22 рік. Надання проекту «Програми  підготовки» (програми розвитку фехтування – для державного тренера) є обов’язковою умовою для участі у конкурсі.

Документи подаються на електрону пошту ukr-fencing@ukr.net

5. Сумісництво посади головного і старшого тренера з виду зброї не допускається.

6. У разі необхідності, старший тренер у віковій категорії юніори та кадети може призначити помічника для роботи з кадетами на громадських засадах, за погодженням з головним тренером та старшим тренером дорослих.

7. У разі необхідності, старший тренер у віковій категорії дорослі може призначити помічника для роботи з молоддю (U-23) на громадських засадах, за погодженням з головним тренером.

8. Для проведення конкурсу та прийняття рішення щодо надання рекомендації Міністерству молоді та спорту у відношення до кандидатів на посаду головного тренера, державного тренера, старших тренерів призначається засідання Президії ГО ФФУ (21.09.2021).

9. Про дату, час та місце засідання Президії ГО ФФУ кандидатів повідомляють завчасно.

10. Співбесіда Президії з кандидатами на посаду Головного тренера, державного тренера, старших тренерів,  базуються на обговоренні наданої останніми проекту «Програми підготовки» (Програми розвитку фехтування – для державного тренера).

11. Президія приймає рішення голосуванням простою більшістю голосів. На підставі вивчення поданих документів та співбесід з кандидатами на посаду головного тренера, державного тренера, старших тренерів штатної команди національної збірної команди України з фехтування.

12. За результатами конкурсу Федерація фехтування України надає тільки одну рекомендацію до Мінмолодьспорту щодо кандидата на посаду Головного тренера, Державного тренера, Старшого тренера у відповідному окремому виді зброї та віковій категорії штатної команди національної збірної команди України з фехтування.

13. Рішення Президії оформляється протоколом, який підписується головуючим на засіданні Президії секретарем на засіданні Президії ГО ФФУ. Кандидатів повідомляють про результати конкурсу відповідною публікацією на офіційному сайті ГО ФФУ.