Головна / Новини / Різне / КОНФЕРЕНЦІЯ ФЕДЕРАЦІЇ ФЕХТУВАННЯ УКРАЇНИ
КОНФЕРЕНЦІЯ ФЕДЕРАЦІЇ ФЕХТУВАННЯ УКРАЇНИ

Шановні члени ГО ФФУ!

Відповідно до рішення Президії від 21 вересня 2021 року, скликана Конференція Федерації фехтування України  на 02 грудня 2021 року

Дата та місце проведення Конференції: 02 грудня 2021 року, у м. Києві,  о 12.00, Конференц-зал Мінмолодьспорту, 01601, м. Київ,  вул. Еспланадна, 42.

Конференція проводиться відповідно до Статуту ГО ФФУ та ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНФЕРЕНЦІЮ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ФЕДЕРАЦІЯ ФЕХТУВАННЯ УКРАЇНИ

Відповідно до п. 7.1.6. Статуту, делегати Конференції обираються у кожному відокремленому підрозділі Федерації рейтинговим голосуванням членів відокремленого підрозділу Федерації. Обрання делегатів Конференції від кожного відокремленого підрозділу має відбутися не пізніше, ніж за 35 календарних днів до дати  проведення Конференції. У голосуванні щодо обрання Делегатів на Конференцію від відокремленого підрозділу можуть приймати участь повні члени такого відокремленого підрозділу, що на момент обрання Делегатів Конференції сплатили свої членські внески.

Відповідно до п.  7.1.7., делегатом Конференції може бути будь-який повний член Федерації, обраний у відокремленому підрозділі Федерації за результатами рейтингового голосування, що сплатив членські внески до Федерації на момент голосування щодо обрання делегатів Конференції від відокремленого підрозділу.

Відповідно до п. 7.1.8., кожний  відокремлений підрозділ може обрати будь-яку кількість делегатів Конференції.  Для кожного Делегата Конференції від відокремленого підрозділу голосуванням визначається кількість голосів повних членів відокремленого підрозділу Федерації, якою Делегат буде голосувати на Конференції. Сума голосів всіх Делегатів Конференції від одного відокремленого підрозділу не може перевищувати кількість всіх повних членів Федерації, що є членами такого відокремленого підрозділу,та які на момент голосування щодо обрання Делегатів Конференції сплатили свої членські внески.

Порядок та терміни реєстрації делегатів для участі у Конференції:

для попередньої реєстрації делегатів керівники відокремлених підрозділів ФФУ до  28 жовтня 2021 року надсилають відповідальному секретарю ФФУ копію рішення загальних зборів членів відокремленого підрозділу Федерації щодо обрання делегатів Конференції із зазначенням прізвища, імені, по-батькові кожного делегата та кількість голосів, якою кожний делегат голосує на Конференції.

Для реєстрації делегатів безпосередньо на Конференції, не пізніше, ніж за 1 годину до початку Конференції делегати мають надати оригінал рішення загальних зборів членів відокремленого підрозділу Федерації щодо обрання делегатів Конференції із зазначенням прізвища, імені, по-батькові кожного делегата та кількість голосів, якою кожний делегат голосує на Конференції.

Реєстрація делегатів на Конференції підтверджується мандатами, отримання якого делегат засвідчує своїм підписом у відомості видачі мандатів.

Порядок денний Конференції Громадської організації Федерація фехтування України (проект)

02 грудня 2021, м. Київ
12.00

1. Звіт мандатної комісії.