Головна / Новини / Різне / Артем МАТЕВОСОВ: «Радий, що завершальний акорд вийшов таким яскравим»
Артем МАТЕВОСОВ: «Радий, що завершальний акорд вийшов таким яскравим»

23-річний шпажист з Ужгорода Артем Матевосов прокоментував свій переможний виступ на чемпіонаті України серед молоді і поділився планами на майбутнє.

«Це моя перша і водночас остання перемога на чемпіонаті України U-23. Можна сказати, завершальний акорд у виступах серед молоді. Я радий, що він вийшов таким яскравим і мені вдалося підтримати престиж закарпатського фехтування так само як це робили Анатолій Герей та Сергій Горецький.

Останні чотири бої на турнірі були досить складними, зокрема 1/8, де я зустрівся з земляком Андрієм Кузьмою. Ми тренуємося в одному залі, і він мене добре знає, і я його, але сьогодні удача була на моєму боці. Окремо потрібно зупинитися на півфінальному поєдинку з Андрієм Опанасенком. Я тричі програвав цьому спортсмену у поточному сезоні й ментально мені було дещо некомфортно фехтувати проти нього. Але я зумів перебороти себе і вийшов у фінал. У мене в голові був певний план на бій з Андрієм Деркачем. Але поєдинок склався за іншим сценарієм. Суперник від самого початку занадто поспішав і мені вдалося скористатися його помилками.

Сьогодні у нас командні змагання, потім дорога додому, день – максимум два відпочинку і далі підготовка до заключного старту сезону – дорослого чемпіонату України. Хочеться і там гідно себе проявити й добре виступити, бажано так само як тут. (Сміється)».