Головна / новини / змагання / ЧУ U-23 Київ 2022: Михайло Краснюк вперше здобуває золото молодіжного чемпіонату України

Сьогодні, 23 жовтня, в «Олімпійському фаховому коледжу імені Івана Піддубного» шпажисти визначили найсильніших в особистій першості чемпіонату України U-23. Перемогу у змаганнях, які зібрали 56 учасників, святкував Михайло Краснюк з Дніпра.

А от решту місць на п’єдесталі, зайняли ті ж самі спортсмени, що й торік, тільки дещо в іншому порядку. Харків’янин Андрій Опанасенко, який у 2021-му стояв на третій сходинці п’єдесталу, цьогоріч піднявся на другу, обійшовши свого земляка і тезку Деркача, бронзу з яким розділив столичний шпажист Павло Трофіменко.

Краснюк виграв чотири з шести боїв у своїй групі й розпочав боротьбу в олімпійці під номером 15. В 1/16 підопічний Сергія Комарова та Ольги Маркіної змусив скласти зброю Андрія Полянського (15:9), в 1/8 одним уколом переміг новоспеченого бронзового призера чемпіонату України серед дорослих, медаліста Кубків світу в команді Нікіту Кошмана (15:14),  в 1/4 – Дмитра Плаксіна (15:12), в 1/2 – володаря бронзи минулої національної першості серед спортсменів до 23-х років Павла Трофіменка (15:9), а у фіналі взяв гору над першим номером посіву Андрієм Опанасенком (15:13).

Відзначимо, що для 21-річного дніпрянина це перша в кар’єрі перемога на молодіжному чемпіонаті України.