Головна / новини / змагання / ЧУ Львів 2022: Золота крапка від господарів доріжки!
ЧУ Львів 2022: Золота крапка від господарів доріжки!

Cьогодні, 19 листопада, командними змаганнями завершився чемпіонат України з фехтування на рапірах серед чоловіків, який цього тижня приймав спорткомплекс Львівського державного університету імені Івана Боберського. На найвищу сходинку п’єдесталу зійшли господарі доріжки Клод Юнес та Даниїл Гойда, які напередодні розіграли золото в особистій першості, разом з Максимом Гаравським та Тарасом Лютим.

На шляху до чемпіонства майбутні переможці провели три зустрічі, в 1/4 взяли гору над земляками з команди Львів-2 (45:21), в 1/2 – над Миколаєвом-4 (45:18), а у головному поєдинку дня виявилися сильнішими за Київ-1 (45:35), у складі якого фехтували й відтак стали срібними призерами Андрій Погребняк, Олег Кокоровець, Богдан Пнівчук та Андрій Щерба.

Бронзу вибороли представники Миколаєва-2. Єлізар Дирда, Михайло Гурін, Максим Коржовой та Артем Струшляк, зазнавши у півфіналі поразки від столичних рапіристів (25:45), у поєдинку за третє місце перемогли Миколаїв-4 (45:25).