Головна / новини / змагання / КС 2022 Белград: Клод Юнес у Топ-32, команди – у десятці!
КС 2022 Белград: Клод Юнес у Топ-32, команди – у десятці!

15-18 квітня столиця Сербії приймала етап Кубку світу з фехтування на рапірах серед жінок та чоловіків. Найкращим результатом для нашої збірної в особистій першості стало потрапляння у Топ-32 Клода Юнеса. У командних змаганнях наша чоловіча четвірка посіла дев’яте місце, жіночий квартет завершив боротьбу на десятій позиції.

18 квітня 2022 року. Белград/ Фото #BizziTeam/ FIE

В особистій першості за підсумками групового етапу та попереднього туру прямого вибування ми отримали чотирьох представників в основній таблиці 64.

Найкращим результатом стало 31-е місце Клода Юнеса, який переміг у стартовому поєдинку Раяну Чунь Інь Чой з Гонконгу (15:9), але поступився у наступному бою – за вхід у 16 німцю Александру Калю (9:15).

Щодо жіночих змагань, то тут три наші рапіристки зупинилися в 1/32, зауважимо, що дві з них програли майбутнім медалісткам Аліна Полозюк – віцечемпіонці турніру Леоні Еберт з Німеччини (11:15), Катерина Буденко – Лі Кіфер зі США, яка здобула бронзу (3:15). Ольга Сопіт поступилася француженці Полін Ранв’є (4:15).

У командній першості наша жіноча четвірка у складі вище згаданих Буденко, Полозюк, Сопіт, а також Крістіни Петрової розпочала виступи перемогою 1/16 над Аргентиною (43:18). Але впоратися з майбутніми фіналістками і третім номером посіву француженками у наступній зустрічі – за вхід у вісімку, українські рапіристки не змогли – 28:45.

У турнірі за 9-16 місця, наша команда перемогла Бразилію (45:29), Гонконг (45:37) та поступилася США (38:43), таким чином замкнувши у таблиці Топ-10.

Чоловічий квартет у складі Клода Юнеса, Ростислава Герцика, Даниїла Гойди та Андрія Погребняка стартував перемогою в 1/16 фіналу проти Грузії (45:25), після чого поступився Єгипту на чолі з віцечемпіоном Олімпіади-2012 Алаельдіном Абуелькассемом, (32:45). У нижній частині сітки наші спортсмени перемогли Сингапур (45:23), Угорщину (45:35) та Чехію (45:31), завершивши турнір на 9-му місці.