Головна / новини / змагання / FIE Сателіт Спліт 2022: Інна Бровко за крок від медалі на турнірі у Хорватії
FIE Сателіт Спліт 2022: Інна Бровко за крок від медалі на турнірі у Хорватії

Сьогодні, 15 жовтня, у хорватському місті Спліт особистими змаганнями шпажисток стартував турнір – Сателіт  FIE “St Duje’s Cup”, у якому взяли участь 11 представниць України. Найкращий результат показала Інна Бровко, яка посіла восьме місце, поступившись одним уколом у поєдинку за вхід в четвірку медалістці Кубку світу та Гран-прі минулого сезону Анні Кун з Угорщини (8:9).

Вихованка Ернеста Яцика виграла чотири з п’яти боїв в групі й під 31-м номером розпочала боротьбу в олімпійці, де в 1/32 перемогла угорку Реку Галфалві (15:9). В 1/16 українська шпажистка змусила скласти зброю другий номер посіву Барбару Брих з Польщі (15:11), а в 1/8 – її співвітчизницю чемпіонку світу серед кадетів-2021 Аліцію Клашік (15:11). Пройти далі нашій спортсменці не дозволила Анна Кун з Угорщини, яка взяла гору з мінімальною перевагою (8:9).

Відзначимо також, що ще три представниці України поступилися в 1/32 майбутнім медалісткам змагань. Переможниця попередніх двох сателітів у Братиславі та Женеві Ксенія Пантелеєва програла Алессандрі Боцца з Італії (9:15), бронзова медалістка чемпіонату Європи U-23 Анастасія Самко – олімпійській чемпіонці у складі команди Естонії Іріні Ембріх (10:15), Ксенія Куштан – естонці Неллі Діфферт (5:15).

Завтра, 16 жовтня, на доріжки Cпортивного центру “Gripe” вийдуть чоловіки.