Головна / новини / змагання / ЮКС Сосновець 2022: Українські шаблісти у вісімці найсильніших!
ЮКС Сосновець 2022: Українські шаблісти у вісімці найсильніших!

Сьогодні, 4 грудня, командними змаганнями фінішував  юніорський Кубок світу з фехтування на шаблях, що проходив у польському місті Сосновець. Срібний медаліст особистої першості, нагороди в якій були розіграні напередодні, Дарій Лукашенко разом зі Станіславом Закутнім, В’ячеславом Дзюбою та Єгором Семеновим замкнули Топ-8. Жіночий квартет посів 11-те місце.

Наша чоловіча команда, сіяна під 13-м номером, розпочала боротьбу з перемоги в 1/8 над номером чотири Румунією (45:38). У чвертьфіналі українські шаблісти зустрілися з Іспанією. Практично весь поєдинок провівши у ролі наздоганяючих, вони підійшли до заключного бою з «-3» (37:40). Лукашенку вдалося вийти переможцем з мінідуелі з Сантьяго Мадрігалем (7:5), але у загальнокомандному підсумку один удар все ж залишився на користь суперників (44:45).

У нижній частині сітки українці поступилися Болгарії (37:45) та Польші (42:45).

У жіночій командній першості Україну представляли Ізабелла Гросул, Софія Головкіна, Валерія Моренець-Кубанська та Ольга Ківало. Наші шаблістки після поразки в 1/8 від Німеччини (31:45), у турнірі за 9-16 місця поступилися японкам (39:45) та перемоги Єгипет (45:31).

Шабля, чоловіки (командні)Шабля, жінки (командні)