Головна / новини / змагання / Кубок Італії: Даніїл Мазур здобуває золото, Валерія Моренець-Кубанська – бронзу!

Дві нагороди вибороли українські спортсмени на Кубку Італії з фехтування серед кадетів, який проходив цього вікенду у місті Ровіго. Даніїл Мазур став найкращим серед 218 учасників змагань шпажистів. Бронзу здобула шаблістка Валерія Моренець-Кубанська.

На шляху до першої сходинки п’єдесталу 16-річний шпажист з Хмельницького виграв п’ять з шести боїв у групі та сім в олімпійці, зокрема в 1/2 проти Джакомо Берніні (14:13)фінальний проти Мірко Комеро (15:9).

Моренець-Кубанська, не програвши жодного поєдинку у «пулі», отримала другий номер при посіві. У турі прямого вибування юна одеситка провела чотири поєдинки: з трьох вийшла переможницею, і лише в 1/2 поступилася майбутній чемпіонці Максіме Еспозіті (11:15).